Ξεκίνημα με ισοπαλία ο Τιτάν

Και τα δύο γκολ σημειώθηκαν στο πρώτο μέρος του παιχνιδιού, με τον Βογιατζάκη να δίνει σκορ στην αναμέτρηση στο 16’ με εκτέλεση φάουλ.

Στις καθυστερήσεις του ημιχρόνου ο Γιαννακούρος αξιοποίησε το λάθος στην άμυνα του Τιτάν και ισοφάρισε σε 1-1.

Αυτό ήταν και το τελικό σκορ για τις δύο ομάδες, αφού στο 94’ ο Κορωνάκης έχασε πολύ μεγάλη ευκαιρία να δώσει τη νίκη στο Νέο Ηρακλή.

Διαιτητής: Κουκουράκης
Βοηθοί: Βραχνάκη-Πατσουράκης

Νέος Ηρακλής (Σπύρος Γαλάνης): Τζουβαδάκης, Γυρβαλάκης, Αυγέρος, Καραδάκης, Αιμιλιάνο, Κωνσταντουδάκης (75’ λ.τρ. Μελίδης), Καλυκάκης, Παπαδάκης (55’ Κορωνάκης), Τζεγιαννάκης, Γεωργάκης (65’ Μπομπολάκης), Γιαννακούρος

Τιτάν (Δημήτρης Φούρλας): Κουντής, Τζομπανάκης, Χριστουλάκης (46’ λ.τρ. Ν.Λουσέι), Βογιατζάκης, Ολ.Μαδαριωτάκης (80’ Περράκης), Σ.Μαδαριωτάκης, Σπανουδάκης, Δεσποτάκης (60’ Πετράκης), Αϊβαζίδης, Καραγιαννάκης, Κουτσουπάκης